Výpis ponúk
10
10
10
1 380 000 €
(12 105 € / m²)
Predaj
4+1
114 m²
Chemin de Mauvarre, Cannes
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
4+1
plocha
114 m²
kúpeľne
Preložiť do slovenčiny
In a quiet, leafy residence of the highest standard, this beautiful 4-room apartment offers a magnificent sea view.
Vygenerované z AI
Štítky sú automaticky generované umelou inteligenciou na základe fotografií a popisu nehnuteľnosti.
Terasa
Výhľad
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Ostatné
Energetická náročnosť:
Preukaz energetickej náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickú účinnosť na stupnici A–G.
C - Úsporná
Typ budovy:
Ostatné
Typ vykurovania:
Plynové
Zobraziť všetky parametre
Vek ponuky:
491dní
Aktualizované:
490dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Chemin de Mauvarre, Cannes
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.