Výpis ponúk
18
18
18
2 150 000 €
(26 220 € / m²)
Predaj
3+1
82 m²
Boulevard de la Croisette, Cannes
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
3+1
plocha
82 m²
kúpeľne
Preložiť do slovenčiny
NEW - Magnificent apartment, completely renovated and stylishly decorated.
2 bedrooms, 2 shower rooms, a bright living/dining room with open-plan fit...
Zobraziť celý popis
Parametre
Vygenerované z AI
Štítky sú automaticky generované umelou inteligenciou na základe fotografií a popisu nehnuteľnosti.
Terasa
Otvorený obývací priestor
Výhľad
Po rekonštrukcii
Zabezpečenie
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Ostatné
Energetická náročnosť:
Preukaz energetickej náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickú účinnosť na stupnici A–G.
B - Veľmi úsporná
Typ budovy:
Ostatné
Typ vykurovania:
Ostatné
Zobraziť všetky parametre
Vek ponuky:
151dní
Aktualizované:
151dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Boulevard de la Croisette, Cannes
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.