SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
279 000 €
(2 607 € / m²)
Predaj
5+1
107 m²
Rue Eugène Guillemin, Bron

miestnosti5+1
plocha107 m²
kúpeľne1
výťahÁno
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Laissez-vous séduire par ce magnifique appartement de 107 m², idéalement situé au 4ème et dernier étage d'une résidence moderne avec ascenseur à Bron....

Plynové
Vek ponuky: 3dní
Aktualizované: 3dní

Lokalita

Rue Eugène Guillemin, Bron
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

ZEFIR IMMOBILIER