SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
169 000 €
(4 333 € / m²)
Predaj
2+1
39 m²
Rue du Marché, Brie-Comte-Robert

miestnosti2+1
plocha39 m²
kúpeľne1
výťahÁno
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Exclusivité l'Adresse ? Concept Premium ? Brie-Comte-Robert A vendre, agréable appartement 2 pièces situé au 1er étage d'une résidence récente de 201...

Elektrické
Vek ponuky: 2dní
Aktualizované: 2dní

Lokalita

Rue du Marché, Brie-Comte-Robert
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

l'Adresse - Concept Premium - l'Adresse - Concept Premium - Brie-Comte-Robert