SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
55 000 €
(1 447 € / m²)
Predaj
2+1
38 m²
Rue Simone Veil, Bourges

miestnosti2+1
plocha38 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

iad France - Virginie Mahrach vous propose: Opportunité à Saisir -INVESTISSEMENT LOCATIF- Appartement 2 pièces avec Jardin privatif et cave, Bourges C...

Ostatné
Vek ponuky: 1dní
Aktualizované: 1dní

Lokalita

Rue Simone Veil, Bourges
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

IAD France