SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
1 500 000 €
(11 538 € / m²)
Predaj
5+1
130 m²
Impasse Saint-Amand, Bordeaux

miestnosti5+1
plocha130 m²
kúpeľne1
výťahÁno
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaÁno

Popis

iad France - Nadege Rieu vous propose: À VENDRE – Appartement d’exception à personnaliser – Bordeaux CaudéranSitué au cOEur du très recherché quartier...

Ostatné
Vek ponuky: 4dní
Aktualizované: 4dní

Lokalita

Impasse Saint-Amand, Bordeaux
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

IAD France