SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
416 000 €
(3 714 € / m²)
Predaj
5+1
112 m²
Impasse Saint-Amand, Bordeaux

miestnosti5+1
plocha112 m²
kúpeľne2+
výťahÁno
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Découvrez ce sublime appartement de 112 m² niché dans le quartier très prisé de Bordeaux Caudéran. Cette résidence de standing est située dans un parc...

Parametre

Vybavenie & vlastnosti

Vygenerované z AI

Prirodzené svetloVýhľadPodlažieSamostatné wcPo rekonštrukcii

Plynové
Vek ponuky: 7dní
Aktualizované: 7dní

Lokalita

Impasse Saint-Amand, Bordeaux
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

ZEFIR IMMOBILIER