SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
90 500 €
(3 935 € / m²)
Predaj
2+1
23 m²
Route de Thonon, Bellevaux

miestnosti2+1
plocha23 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaÁno

Popis

Au pied des pistes - Station d'Hirmentaz un Joli Appartement T2 au rez de chaussée entièrement rénové avec goût d'une surface loi carrez de 23.48 m2 c...

Elektrické
Vek ponuky: 26dní
Aktualizované: 26dní

Lokalita

Route de Thonon, Bellevaux
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Vallée Verte Immobilier - Habère-lullin