SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
325 000 €
(5 242 € / m²)
Predaj
3+1
62 m²
Rue Pasteur, Bagneux

miestnosti3+1
plocha62 m²
kúpeľne1
výťahÁno
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

À Bagneux, au sein d'une résidence récente, cet appartement de 3 pièces d'environ 62 m2 situé au 1er étage offre un cadre de vie confortable et modern...

Plynové
Vek ponuky: 1dní
Aktualizované: 1dní

Lokalita

Rue Pasteur, Bagneux
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

ZEFIR IMMOBILIER