SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
257 000 €
(3 569 € / m²)
Predaj
2+1
72 m²
Chemin de Porte Ferrus, Arles

miestnosti2+1
plocha72 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

A40397CHS13 - Come and discover this beautiful 73 m² apartment on the first floor of a stone building dating from 1800, in the heart of the historic c...

Parametre

Vygenerované z AI

Samostatná kuchyňaSprchovací kútVysoké stropyPo rekonštrukcii

Ostatné
Vek ponuky: 165dní
Aktualizované: 36dní

Lokalita

Chemin de Porte Ferrus, Arles
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Leggett Immobilier