SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
339 000 €
(7 705 € / m²)
Predaj
2+1
44 m²
Chemin des Rastines, Antibes

miestnosti2+1
plocha44 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

iad France - Alexandre Rachel (07 83 42 76 10) vous propose : À vendre – Appartement 2 pièces neuf à Antibes Antibes (06600) – Proche Sophia Antipolis...

Ostatné
Vek ponuky: 3dní
Aktualizované: 1dní

Lokalita

Chemin des Rastines, Antibes
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

IAD France