SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
499 000 €
(6 238 € / m²)
Predaj
3+1
80 m²
Chemin des Rastines, Antibes

miestnosti3+1
plocha80 m²
kúpeľne1
výťahÁno
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaÁno

Popis

Situé dans une copropriété calme et bien entretenue, à proximité immédiate des commodités et des écoles, découvrez ce spacieux appartement 3 pièces de...

Parametre

Vybavenie & vlastnosti

Vygenerované z AI

TerasaSamostatná kuchyňaSamostatné wcPodlažie

Ostatné
Vek ponuky: 3dní
Aktualizované: 2dní

Lokalita

Chemin des Rastines, Antibes
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Planet Immobilier