SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
499 000 €
(6 931 € / m²)
Predaj
3+1
72 m²
Chemin des Rastines, Antibes

miestnosti3+1
plocha72 m²
kúpeľne1
výťahÁno
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaÁno

Popis

iad France - Cyril Fournier (06 34 26 49 62) vous propose : A vendre Appartement 3 pièces – 72,08 m² environIdéalement située, la résidence se trouve...

Ostatné
Vek ponuky: 19dní
Aktualizované: 17dní

Lokalita

Chemin des Rastines, Antibes
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

IAD France