SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
440 000 €
(9 778 € / m²)
Predaj
1+1
45 m²
Avenue d'Espagne, Anglet

miestnosti1+1
plocha45 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaÁno

Popis

iad France - Jean-Michel Chapelet vous propose: Situé sur la très prisée promenade de la Chambre d’Amour, cet appartement T2 bis offre un cadre d’exce...

Ostatné
Vek ponuky: 69dní
Aktualizované: 26dní

Lokalita

Avenue d'Espagne, Anglet
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

IAD France