SUPA24
46 990 €
(839 € / m²)
Predaj
3+1
56 m²
Rue Saint-Blaise, Alençon

miestnosti3+1
plocha56 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Maelwenn GUEGUEN de l'agence ALC immobiiier vous propose cet appartement de 56m2. Il est constitué d'une entrée de 5.18m2, d'une cuisine de 5.94m2, d'...

Ostatné
Vek ponuky: 493dní
Aktualizované: 492dní

Lokalita

Rue Saint-Blaise, Alençon
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Alc Immobilier