SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
260 000 €
(3 467 € / m²)
Predaj
4+1
75 m²
Chemin des Basses Plaines, Achères

miestnosti4+1
plocha75 m²
kúpeľne1
výťahÁno
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Découvrez cet appartement charmant et idéalement situé à Achères, niché au 2ᵉ étage d'une résidence récente avec ascenseur. D'une superficie de 75 m²,...

Elektrické
Vek ponuky: 4dní
Aktualizované: 4dní

Lokalita

Chemin des Basses Plaines, Achères
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

ZEFIR IMMOBILIER