Výpis ponúk
14
14
14
185 000 €
(2 891 € / m²)
Predaj
3+1
64 m²
Pikkulaen reitti, Kolari
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
3+1
plocha
64 m²
kúpeľne
Preložiť do slovenčiny
Please contact the sales representative for further details on this property.
Zobraziť celý popis
Parametre
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Vek ponuky:
4dní
Aktualizované:
4dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Pikkulaen reitti, Kolari
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.