SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
59 995 €
(1 071 € / m²)
Predaj
1+1
56 m²
Sahl Hasheesh

miestnosti1+1
plocha56 m²
kúpeľne1
výťahÁno
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaÁno

Popis

Cala by Capital Link Development offers smart studio apartments with garden views, combining modern comfort and strong investment appeal. With a 35% c...

Ostatné
Vek ponuky: 4dní
Aktualizované: 3dní

Lokalita

Sahl Hasheesh
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Homes Bay