SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
52 480 €
(709 € / m²)
Predaj
2+1
74 m²
ميدان شيري

miestnosti2+1
plocha74 m²
kúpeľne1
výťahÁno
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Atlantis Resort – Phase 1 | 5th Floor Condo with Pool View in Central HurghadaAtlantis Resort is a contemporary resort-style development located in th...

Ostatné
Vek ponuky: 4dní
Aktualizované: 4dní

Lokalita

ميدان شيري
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Hurghadians Property development