Výpis ponúk
12
12
12
25 611 €
(557 € / m²)
Predaj
1+1
46 m²
ميدان شيري
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
1+1
plocha
46 m²
kúpeľne
Preložiť do slovenčiny
🏡 Studio for Sale 📍 La Gouna – Al Ahyaa📐 47 SQM | First Floor | Mountain View🗓️ Delivery: June 2028✅ Green Contract✨ Facilities: 3 Swimming Pools...
Zobraziť celý popis
Parametre
Vybavenie & vlastnosti
Výťah
Garáž
Bazén
Vygenerované z AI
Štítky sú automaticky generované umelou inteligenciou na základe fotografií a popisu nehnuteľnosti.
Výhľad
Podlažie
Zabezpečenie
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Vek ponuky:
4dní
Aktualizované:
4dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
ميدان شيري
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.