SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
52 104 €
(868 € / m²)
Predaj
2+1
60 m²
ميدان شيري

miestnosti2+1
plocha60 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Property Details:1 Bedroom apartment, 60SQM, Pool view, third floor, with terrace and window to let natural sunlight in.- Price: 2,760,000 EGP (2,346,...

Ostatné
Vek ponuky: 3dní
Aktualizované: 3dní

Lokalita

ميدان شيري
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Homes Bay