SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
58 865 €
(965 € / m²)
Predaj
2+1
61 m²
شارع النصر

miestnosti2+1
plocha61 m²
kúpeľne1
výťahÁno
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

hurghada heights – a smart decision… with value that grows over timein a real estate market full of choices…real opportunities are built on strong loc...

Ostatné
Vek ponuky: 3dní
Aktualizované: 3dní

Lokalita

شارع النصر
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Hurghadians Property development