SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
150 613 €
(1 553 € / m²)
Predaj
2+1
97 m²
شارع الغردقة

miestnosti2+1
plocha97 m²
kúpeľne1
výťahÁno
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Unit S-06/GA3 – 1 Bedroom Garden Apartment with Lagoon View at Cala Sahl HasheeshDiscover relaxed coastal elegance with Unit S-06/GA3, a spacious 1-be...

Ostatné
Vek ponuky: 5dní
Aktualizované: 5dní

Lokalita

شارع الغردقة
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Hurghadians Property development