SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
104 900 €
(889 € / m²)
Predaj
3+1
118 m²
شارع النصر

miestnosti3+1
plocha118 m²
kúpeľne1
výťahÁno
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Luxury 2-Bedroom Apartment in Hurghada | Resort Lifestyle & Smart InvestmentDiscover modern coastal living in one of Hurghada’s most attractive resort...

Ostatné
Vek ponuky: 4dní
Aktualizované: 4dní

Lokalita

شارع النصر
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

NEW GENERATION INVESTMENT