SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
65 504 €
(1 040 € / m²)
Predaj
1+1
63 m²
ميدان شيري

miestnosti1+1
plocha63 m²
kúpeľne1
výťahÁno
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Long Beach Residence offers spacious 1‑Bedroom apartments designed for modern living and strong investment potential. Located in Magawish along Sahl H...

Ostatné
Vek ponuky: 4dní
Aktualizované: 4dní

Lokalita

ميدان شيري
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Homes Bay