SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
47 040 €
(672 € / m²)
Predaj
2+1
70 m²
الهضبه

miestnosti2+1
plocha70 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

🏡 Smart Investment & Comfortable Living in HurghadaLooking for a practical home or a solid investment at a great price? This unit gives you both.🏡 U...

Ostatné
Vek ponuky: 8dní
Aktualizované: 8dní

Lokalita

الهضبه
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Homes Bay