SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
43 520 €
(853 € / m²)
Predaj
1+1
51 m²
ميدان شيري

miestnosti1+1
plocha51 m²
kúpeľne1
výťahÁno
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

About the Project:ORO Beach offers sea view apartments in Hurghada within a modern beachfront compound built over 8,800 sqm with a green contract. The...

Ostatné
Vek ponuky: 6dní
Aktualizované: 6dní

Lokalita

ميدان شيري
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Hurghada Homes