SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
52 135 €
(767 € / m²)
Predaj
2+1
68 m²
شارع النصر

miestnosti2+1
plocha68 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

 Imagine waking up to sunshine, a beautiful pool view, and total peace… every single day.🏡 Elegant 68 sqm One-Bedroom✨ Private terrace | Modern desig...

Ostatné
Vek ponuky: 8dní
Aktualizované: 8dní

Lokalita

شارع النصر
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Homes Bay