Výpis ponúk
9
9
9
16 872 €
(392 € / m²)
Predaj
1+1
43 m²
ميدان شيري
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
1+1
plocha
43 m²
kúpeľne
Preložiť do slovenčiny
🏝️ Hurghada Heights – Pool View Studio 📐 45 m² | Ground Floor 💰 Price: 2,648,925 EGP ≈ 42,180 €💥 Cash Offer – 15% Discount 👉 After Discount: 2,25...
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Vek ponuky:
9dní
Aktualizované:
9dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
ميدان شيري
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.