SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
58 740 €
(890 € / m²)
Predaj
2+1
66 m²
شارع يوسف عفيفى

miestnosti2+1
plocha66 m²
kúpeľne1
výťahÁno
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Unit B3-301 – 1 Bedroom Pool View at Hurghada HeightsEnjoy modern coastal living with Unit B3-301, a well-planned 1-bedroom apartment located on the 3...

Ostatné
Vek ponuky: 7dní
Aktualizované: 7dní

Lokalita

شارع يوسف عفيفى
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Hurghadians Property development