SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
79 004 €
(1 097 € / m²)
Predaj
2+1
72 m²
ميدان شيري

miestnosti2+1
plocha72 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

One bedroom apartment with Seaview – Balkan Beach Resort – Ready to move, 72SQM, Fourth floor, with a private beach.Located between El Gouna and Hurgh...

Ostatné
Vek ponuky: 10dní
Aktualizované: 10dní

Lokalita

ميدان شيري
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Homes Bay