Výpis ponúk
85 600 €
(1 007 € / m²)
Predaj
1+1
85 m²
شارع النصر
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
1+1
plocha
85 m²
kúpeľne
Preložiť do slovenčiny
👉 Smart investors don’t wait… they move early and profit faster 💸🏡 Luxury Apartment in Hurghada 🌊• Internal area: 85 m²• Private garden — ideal fo...
Vygenerované z AI
Štítky sú automaticky generované umelou inteligenciou na základe fotografií a popisu nehnuteľnosti.
Otvorený obývací priestor
Podlažie
Prirodzené svetlo
Zabezpečenie
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Vek ponuky:
11dní
Aktualizované:
1dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
شارع النصر
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.