SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
86 403 €
(939 € / m²)
Predaj
2+1
92 m²
ميدان شيري

miestnosti2+1
plocha92 m²
kúpeľne1
výťahÁno
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Developer: Roma Development – SoulferyoTotal Area: 53,000 SQMLocation: Sahl Hasheesh, Red SeaUnit Types: 1, 2, 3, 4 Bedrooms & TownhousesDelivery Date...

Ostatné
Vek ponuky: 14dní
Aktualizované: 14dní

Lokalita

ميدان شيري
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Homes Bay