SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
49 852 €
(860 € / m²)
Predaj
2+1
58 m²
ميدان شيري

miestnosti2+1
plocha58 m²
kúpeľne1
výťahÁno
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaÁno

Popis

Enjoy modern living in a prime location at Hayat Beach Resort, Al Ahyaa. The 1‑Bedroom apartments are designed for comfort and investment, offering sp...

Ostatné
Vek ponuky: 14dní
Aktualizované: 14dní

Lokalita

ميدان شيري
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Homes Bay