SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
177 695 €
(1 422 € / m²)
Predaj
1+1
125 m²
منتجع باراديس جاردنز

miestnosti1+1
plocha125 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

🌴 For Sale: Two-Bedroom Apartment with Garden – Veranda, Sahl HasheeshLocation: Veranda Compound, Sahl Hasheesh – Hurghada, Red Sea, EgyptBuilding: E...

Parametre

Vybavenie & vlastnosti

Vygenerované z AI

TerasaOtvorený obývací priestorPrirodzené svetloPodlažieSprchovací kútKuchynské spotrebičeZabezpečenieDrevená podlahaVysoké stropyPo rekonštrukciiZariadenýVhodné pre domácich miláčikov

Ostatné
Vek ponuky: 98dní
Aktualizované: 38dní

Lokalita

منتجع باراديس جاردنز
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Padsabroad