Výpis ponúk
7
7
7
232 478 €
(3 875 € / m²)
Predaj
1+1
60 m²
Las Terrenas - Sánchez, Las Terrenas
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
1+1
plocha
60 m²
kúpeľne
Preložiť do slovenčiny
Disfruta de los mejores atardeceres en Las Terrenas
Totalmente amueblados
1ra Linea de playa
1,2,3 habitaciones
Desde 60 a 18o metros cuadrados
Ocea...
Zobraziť celý popis
Parametre
Vygenerované z AI
Štítky sú automaticky generované umelou inteligenciou na základe fotografií a popisu nehnuteľnosti.
Zariadený
Podlažie
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Vek ponuky:
71dní
Aktualizované:
71dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Las Terrenas - Sánchez, Las Terrenas
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.