SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
390 000 €
(5 132 € / m²)
Predaj
2+1
76 m²
Konstantinou Kai Evrypidi, Τραχώνι

miestnosti2+1
plocha76 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Two Bedroom Apartment For Sale in Trachoni, Limassol - Title Deeds (New Build Process)Located in Trachoni, The project is very near the Integrated Cas...

Ostatné
Vek ponuky: 61dní
Aktualizované: 3dní

Lokalita

Konstantinou Kai Evrypidi, Τραχώνι
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Your Overseas Home

Your Overseas Home