SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
155 000 €
(2 153 € / m²)
Predaj
2+1
72 m²
Markou Drakou, Σωτήρα

miestnosti2+1
plocha72 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Two Bedroom Apartment for Sale in Sotira with Title DeedsThis well-presented first-floor apartment is located on the outskirts of Sotira, within a qui...

Ostatné
Vek ponuky: 58dní
Aktualizované: 3dní

Lokalita

Markou Drakou, Σωτήρα
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Your Overseas Home

Your Overseas Home