SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
120 000 €
(2 353 € / m²)
Predaj
1+1
51 m²
Markou Drakou, Σωτήρα

miestnosti1+1
plocha51 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

One Bedroom Apartment For Sale in Sotira, Famagusta - Title Deeds (New Build Process)Only one 1 Bedroom apartment available !! - 101This project consi...

Ostatné
Vek ponuky: 59dní
Aktualizované: 2dní

Lokalita

Markou Drakou, Σωτήρα
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Your Overseas Home

Your Overseas Home