SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
293 300 €
(3 492 € / m²)
Predaj
2+1
84 m²
1st Avenue, Πύλα

miestnosti2+1
plocha84 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieÁno
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Comfort Class Apartment PYLA – Thoughtfully Renovated to the Highest Standard. This fully furnished comfort-class home features high ceilings, noise i...

Ostatné
Vek ponuky: 300dní
Aktualizované: 300dní

Lokalita

1st Avenue, Πύλα
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Blue Sky Houses

Blue Sky Houses