SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
145 000 €
(2 843 € / m²)
Predaj
1+1
51 m²
Kimonos, Παραλίμνι

miestnosti1+1
plocha51 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavNovostavba
suterénNie
terasaNie

Popis

This modern one-bedroom apartment is ideally located in the growing and sought-after area of Paralimni, offering a comfortable and contemporary living...

Parametre

Vygenerované z AI

Otvorený obývací priestorPrirodzené svetlo

Ostatné
Vek ponuky: 104dní
Aktualizované: 59dní

Lokalita

Kimonos, Παραλίμνι
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

C. I. Sweet Home Realtors Ltd

Kyriacos Kolokasides