SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
174 000 €
(3 164 € / m²)
Predaj
1+1
55 m²
Evagorou, Παραλίμνι

miestnosti1+1
plocha55 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavNovostavba
suterénNie
terasaNie

Popis

Located in the vibrant heart of Paralimni and just minutes from the crystal-clear coastline of Protaras, this exclusive apartment offers a rare blend ...

Ostatné
Vek ponuky: 294dní
Aktualizované: 22dní

Lokalita

Evagorou, Παραλίμνι
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

C. I. Sweet Home Realtors Ltd

Kyriacos Kolokasides