SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
163 600 €
(2 442 € / m²)
Predaj
2+1
67 m²
Ötüken

miestnosti2+1
plocha67 m²
kúpeľne2+
výťahÁno
parkovanieNie
stavNovostavba
suterénNie
terasaNie

Popis

الشقة للبيع تقع في أوتيكن، وهي قرية هادئة تقع على بعد حوالي 16 كيلومترًا شمال فاماغوستا في شمال قبرص. تُعرف المنطقة بجوها الهادئ وقربها من الساحل، مما...

Ostatné
Vek ponuky: 4dní
Aktualizované: 1dní

Lokalita

Ötüken
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi