SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
245 000 €
(3 311 € / m²)
Predaj
2+1
74 m²
F. L. Rait, Λεμεσός

miestnosti2+1
plocha74 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

2-Bedroom Apartment for Sale in Petrou Kai Pavlou, Limassol | Fully Renovated by May 2026
Discover contemporary urban living in the heart of one of Li...

Ostatné
Vek ponuky: 2dní
Aktualizované: 2dní

Lokalita

F. L. Rait, Λεμεσός
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

PropertyFate Ltd

Savvas Evangelou, Managing Director @PropertyFate Ltd