SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
5 388 000 €
(25 780 € / m²)
Predaj
3+1
209 m²
Edisson, Λεμεσός

miestnosti3+1
plocha209 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

For sale is an exclusive off-plan penthouse apartment with a generous internal space of 209 m2, located in the vibrant city of Limassol. This remarkab...

Ostatné
Vek ponuky: 4dní
Aktualizované: 4dní

Lokalita

Edisson, Λεμεσός
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Your Overseas Home

Your Overseas Home