SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
378 000 €
(3 979 € / m²)
Predaj
2+1
95 m²
Parou, Λεμεσός

miestnosti2+1
plocha95 m²
kúpeľne1
výťahÁno
parkovanieNie
stavNovostavba
suterénNie
terasaÁno

Popis

En moderne bolig med 2 soveværelser i Zakaki, Limassol, er til salg i et område i rivende udvikling, der er ved at blive et af byens mest attraktive i...

Ostatné
Vek ponuky: 3dní
Aktualizované: 3dní

Lokalita

Parou, Λεμεσός
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

John Taylor Cyprus