SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
350 000 €
(4 667 € / m²)
Predaj
2+1
75 m²
Voltairou, Λεμεσός

miestnosti2+1
plocha75 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

For sale off-plan, this modern apartment offers a comfortable internal space of 75.24 m2, thoughtfully laid out with 2 bedrooms and 2 bathrooms. Situa...

Ostatné
Vek ponuky: 56dní
Aktualizované: 27dní

Lokalita

Voltairou, Λεμεσός
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Your Overseas Home

Your Overseas Home