SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
299 000 €
(5 980 € / m²)
Predaj
1+1
50 m²
Μοδέστου Παντελή, Λεμεσός

miestnosti1+1
plocha50 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

For sale is an exceptional off-plan penthouse apartment in the heart of Mesa Geitonia. With an internal space of 50 m2, this property offers one spaci...

Ostatné
Vek ponuky: 53dní
Aktualizované: 23dní

Lokalita

Μοδέστου Παντελή, Λεμεσός
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Your Overseas Home

Your Overseas Home