SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
623 558 €
(7 698 € / m²)
Predaj
2+1
81 m²
Filotimou, Λεμεσός

miestnosti2+1
plocha81 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

For sale: A modern penthouse apartment currently under construction in the sought-after Kapsalos area. This spacious, 81.08 m2 residence offers two be...

Ostatné
Vek ponuky: 58dní
Aktualizované: 28dní

Lokalita

Filotimou, Λεμεσός
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Your Overseas Home

Your Overseas Home