SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
307 413 €
(5 393 € / m²)
Predaj
1+1
57 m²
Filotimou, Λεμεσός

miestnosti1+1
plocha57 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

For sale is a modern, under-construction apartment in the highly sought-after area of Kapsalos. This property offers a comfortable internal space of 5...

Ostatné
Vek ponuky: 58dní
Aktualizované: 28dní

Lokalita

Filotimou, Λεμεσός
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Your Overseas Home

Your Overseas Home